Pildil on Ants Tammari koostatud ja kirjutatud „Märjamaa kooli koduloo lugemik”, Raul Aarma „Autod, mis jahutasid Raplamaad”, Aare Hindremäe koostatud ja mitme autori koostöös sündinud „Ingliste sõnas ja pildis”, Toivo Meikari „Eesti metsanduse 100 aastat” ja Ülo Vooglaiu „Elanikust kodanikuks. Käsiraamat isemõtlejale”.

 Lisatud on Tõnis Tõnissoni kirjapandud raamat „Harri Õunapuu - kahekordne minister Hagudi külast”, mis ilmus väga väikeses tiraažis, vaid pere ja sõprade seas levitamiseks.
   „Statistilise metsa” väljaandja on keskkonnaagentuur, ilmus Eesti SMI (statistilise metsainventeerimise) 20. aastapäevaks. Sisaldab mitme autori artikleid ja selles on ka hulk tabeleid SMI tulemustega.

2020. aastal ilmus Ants Tammari koostatud ja kirjutatud „Rapla kahe koolimajaga kooli lugu”.

2021. aasta novembris tuli välja SA Järvselja Õppe- ja Katsemetskonna väljaanne „Järvselja õppe- ja katsemetskond 1921–2021”. Paljude autoritega kogumik. Väga huvitav ja hariv toimetamistöö.2022. aasta maikuus tuli trükist meil toimetatud, aga ka küljendatud raamat, Virve Põldsami „Mahtra Jahimajand 1967–1997”.
Ilmus väikeses tiraažis, on välja antud jahi- ja loodusmees Harri Põldsami mälestuseks.

2023. aasta novembris ilmus Eesti Erametsaliidu väljaandel Leili Mihkelsoni „Leili metsalood. Valik lehekülgi veebipäevikust“. Meil koostatud ja toimetatud.